Kantówki i krawędziaki drewniane o szerokim zastosowaniu

Drewniany krawędziak, kantówka, legar dla tego wyrobu istnieje kilka nazw i jeszcze więcej sposobów na zastosowanie w budownictwie czy wykończeniu wnętrz. W zależności od przekroju lub długości kantówka może służyć jako element konstrukcyjny, montażowy, a także jako podpora bądź część składowa małej architektury ogrodowej. Sprawdź ofertę tartaku zlokalizowanego pod Krakowem. Zapraszamy!

Produkcja drewnianych kantówek w tartaku pod Krakowem

Nasz tartak powstał w 2015 roku, jednak doświadczenie zespołu sięga znacznie dalej. Klientom ze Śląska, Małopolski, jak również każdego innego regionu w Polsce oferujemy produkcję doskonałej jakości wyrobów drzewnych, które powstają z surowców pozyskiwanych z lasów państwowych. Dysponujemy nowoczesnym trakiem taśmowym oraz własnymi pojazdami ciężarowymi, dzięki czemu gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia na określony rodzaj obrobionego drewna. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kantówek o wszechstronnym zastosowaniu!

Drewniane krawędziaki produkowane z polskiego drewna

Zależy Ci na szybkiej dostawie kantówek o określonych wymiarach? Chcesz pozyskać drewniane krawędziaki ze sprawdzonego źródła? Prowadzisz zakład stolarki, skład budowlany, a może sam zaopatrujesz indywidualną inwestycję? Skorzystaj z oferty naszego tartaku, w którym zamówisz bezpieczne, a także odporne na kurczenie i pękanie kantówki o szerokim zastosowaniu. Zapraszamy do współpracy Klientów ze Śląska, jak również innych regionów położonych bliżej bądź dalej od naszej siedziby pod Krakowem.

Najlepsze krawędziaki i kantówki: Kraków

Krawędziaki drewniane należą do jednych z najczęściej poszukiwanych typów tarcicy. Nasza oferta kantówek, krawędziaków dedykowana jest odbiorcom z terenu Małopolski, w tym Krakowa, a także Śląska. Sprawdź, co ją wyróżnia i dlaczego warto postawić na nasze produkty.

Co wyróżnia dostępne w ofercie tartaku krawędziaki drewniane?

Nasz tartak, korzystając z wieloletniego doświadczenia pracowników i stabilnej pozycji na rynku, może zaoferować wybór krawędziaków drewnianych o dopasowanych do potrzeb parametrach. Wykonujemy zarówno niewielkie zamówienia, jak i zaopatrzenie w niezbędne materiały drewniane większych inwestycji. Decydując się na kantówki naszej produkcji, możesz być pewny zgodności ich właściwości ze złożonym zamówieniem. Stawiamy na surowce drzewne, tarcicę o wysokiej jakości i pewnym pochodzeniu, a wytwarzane w tartaku elementy poddajemy odpowiedniej obróbce i kontroli. Możemy poszczycić się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu zaufało nam już wielu odbiorców z różnych rejonów. Kantówki dowozimy między innymi do Krakowa, w inne obszary małopolski, a także na Śląsk. To sprawia, że baza zadowolonych Klientów stale rośnie.

Solidne kantówki dla odbiorców z Krakowa

Nasi Klienci zamawiający kantówki stawiają przede wszystkim na dobrą jakość w przystępnej cenie. Towar bezpośrednio z naszego tartaku to korzystna oferta. Nasze odpowiednio obrobione, drewniane wyroby sprawdzają się w wielu sytuacjach, znajdują zastosowanie między innymi:

  • na profesjonalnych budowach,
  • do tworzenia elementów architektury ogrodowej,
  • do budowy innych konstrukcji,
  • do tworzenia prostych mebli.

Decydując się na krawędziaki drewniane z dostawą do Krakowa, pamiętaj o określeniu wymagań. Ważny jest rodzaj drewna, pożądany stopień jego obróbki, kształt, a także wymiary – grubość, szerokość oraz długość pojedynczej kantówki litej.

Zamów kantówki na Śląsk w naszym tartaku

Dbając o wysoką dostępność produktów, oferujemy również możliwość dowozu kantówek na Śląsk. Jeżeli jesteś Klientem z województwa śląskiego, także możesz złożyć zamówienie lub skontaktować się z nami w celu omówienia współpracy. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz transportem, by w bezpieczny sposób dostarczyć kompletne zamówienia w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że potrzebne krawędziaki drewniane dotrą na budowę czy do warsztatu na czas. Jesteśmy również gotowi do nawiązania stałej współpracy ze składami budowlanymi, zakładami, inwestorami większych przedsięwzięć. Zapraszamy !