Deski szalunkowe

Deski szalunkowe należą do najbardziej podstawowych materiałów wykorzystywanych przy realizacji rozmaitych projektów budowlanych. Znajdują zastosowanie przy budowie domów jednorodzinnych, przedsiębiorstw, a także dużych zakładów przemysłowych czy obiektów użyteczności publicznej. Zadanie desek szalunkowych jest proste ? służą one do tworzenia formy nadającej kształt konstrukcji betonowej bądź żelbetowej. Stanowią zatem nieocenioną pomoc przy wylewaniu fundamentów, ale czasem też podczas wykonywania nadproży czy ogrodzeń. Deski szalunkowe to jeden z podstawowych elementów oferty naszej firmy ? zapraszamy Klientów z Małopolski, Śląska i nie tylko!

Oferta desek szalunkowych z tartaku w Małopolsce

Deski szalunkowe, które oferujemy w naszej firmie w Kasince Małej w Małopolsce, to doskonałe rozwiązanie do budowy wszelkiego rodzaju obiektów. Proponowane produkty są łatwe w montażu, a ponadto nawet po wykonaniu konstrukcji betonowej czy żelbetowej można je wykorzystać ponownie. Nasze deski szalunkowe są też wytrzymałe, dzięki czemu możesz mieć pewność ich niezawodności, a tym samym skutecznej realizacji projektu. Zapraszamy do skorzystania z oferty zarówno Klientów indywidualnych, jak i składy budowlane bądź firmy stolarskie!

Najlepsze wyroby tartaczne: deski szalunkowe

Śląsk to główny obszar naszego działania. Właśnie z tych terenów Klienci bardzo często zamawiają nasze tartaczne wyroby, w szczególności deski szalunkowe. To wysokiej jakości materiały, które służą przede wszystkim do formowania betonu podczas budowy fundamentów, ścian, stropów i innych elementów konstrukcyjnych budynku. Są to elementy tymczasowe, które utrzymują kształt betonu podczas jego wiązania. Po wykonaniu betonu i jego wytrzymaniu, deski szalunkowe są usuwane, czyszczone i mogą być ponownie użyte.

Drewno szalunkowe, które oferujemy Klientom naszej firmy ze Śląska i innych części kraju to wysokiej jakości materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, niechłonący wody i stabilny wymiarowo. Nasze deski szalunkowe nie pęcznieją nawet w niesprzyjających warunkach, dzięki czemu betonowa wylewka zachowuje swój kształt. Jeśli szukasz solidnych desek szalunkowych – zgłoś się do nas! W naszym składzie drewna w Kasince Małej niedaleko Krakowa oferujemy również wiele innych wyrobów tartacznych. Zadzwoń i zapytaj, co możemy dla Ciebie zrobić.