Wiązary dachowe

W naszym tartaku zajmujemy się produkcją różnego rodzaju wyrobów drzewnych, które znajdują zastosowanie w budownictwie. Wśród konstrukcji dachowych polecamy na przykład wiązary dachowe, które cieszą się coraz większym uznaniem inwestorów ze Śląska, Małopolski czy innych regionów. Zadbaj o najwyższej jakości materiały w swoim składzie budowlanym, zakładzie stolarskim lub w projekcie, który realizujesz indywidualnie. Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać wiązary dachowe z naszego tartaku?

Choć nasza firma istnieje od 2015 roku, w rzeczywistości dysponujemy znacznie bogatszym doświadczeniem, które pozwala nam dostarczać Klientom wyroby najwyższej jakości. Doskonała znajomość surowca pozyskiwanego z lasów państwowych, nowoczesny trak taśmowy oraz własna flota pojazdów do transportu towaru to czynniki, ze względu na które gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia, jak również wysoką jakość dostarczanych wiązarów dachowych i innych drewnianych konstrukcji dachowych.

Zastosowanie wiązarów dachowych w domach w Małopolsce i innych regionach

Wiązary dachowe stanowią pewnego rodzaju alternatywę dla tradycyjnej więźby. Ich zadaniem jest przenoszenie obciążenia między dachem a ścianami nośnymi, jak również utrzymywanie ciężaru wszystkiego, co znajduje się na dachu. Do wykonania tej konstrukcji należy wykorzystać wytrzymały surowiec – najlepiej pochodzący ze sprawdzonego źródła. W naszym tartaku w Małopolsce możesz liczyć na szybką realizację zlecenia na produkcję i dostarczenie doskonałej jakości wiązarów dachowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!